Інформація для оприлюднення

Ковпинська сільська рада повідомляє:

1. Рішенням 29 сесії VII скликання Ковпинської сільської ради 12.04.2018 року надано дозвіл на розроблення генеральних планів та планів зонування території сіл Пушкарі, Будище та Ковпинка Новгород-Сіверського району Чернігівської області.
  2. Рішенням виконкому Ковпинської сільської ради розробником генеральних планів та планів зонування території сіл Пушкарі, Будище та Ковпинка Новгород-Сіверського району Чернігівської області визначено ПП «ПОРТАЛ-М».

Письмові пропозиції та зауваження з приводу розроблення генеральних планів та планів зонування території сіл Пушкарі, Будище та Ковпинка Новгород-Сіверського району Чернігівської області від юридичних та фізичних осіб приймаються протягом місяця з дня публікації, за адресою: вул. Шкільна, 16, с. Пушкарі Новгород-Сіверського району Чернігівської області, 16022. Телефон (04658) 3-63-10, e-mail: kovpinrada@meta.ua

05.05.2018